حجت بقایی

hojjate baghaei

مستندی برای شبکه edn
ساعت ٦:٤۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/۱/۳٠   کلمات کلیدی: طرحها و فیلمنامه ها ،همکاری در تولید فیلم و مستند ،بقایی در جشنواره ها ،cv for film festival

بادوتن از دوستان در حال اماده کردن طرحی برای شرکت در فراخوان وزارت ارشاد هستیم.


از مجموع طرح‌های رسیده به مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، تعداد 20 طرح توسط شورایی در «مرکز» انتخاب و به شبکه مستند اروپا EDN"" معرفی خواهند شد. در نهایت  از 20 طرح ارسالی، تعداد  8 تا 10 طرح از سوی کارشناسان و مشاوران شبکه مستند اروپا به عنوان طرح‌هایی که می‌توانند حمایت مالی این شبکه را داشته باشند، به این «مرکز» اعلام خواهد شد.

 

که در جریان برگزاری نهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت و در روز 28 آذرماه 94‌، از برگزیدگان نهایی دعوت بعمل خواهد آمد تا بصورت حضوری از طرح خود در مقابل نماینده مربوطه (حامی بین‌المللی) دفاع نماید.

 

شرایط متقاضیان جذب حامی بین‌المللی برای تولید حرفه‌ای فیلم مستند به این شرح است:

 

1) ارسال یک صفحهA4  از طرح فیلمنامه به آدرس ایمیلint@defc.ir  حداکثر تا تاریخ 30 آبان‌ماه 94 به زبان انگلیسی و فارسی که در آن داستان و ساختار مستند توضیح داده شده باشد.

 

2) ارسال فایل بیوگرافی کامل و فیلموگرافی فیلمساز به انگلیسی و فارسی

 

3) تریلر یا آنونس طرح ارائه شده (در صورتی که توسط فیلمساز آماده شده است) و یا نمونه کارهای قبلی که می‌بایست حداکثر تا تاریخ 30 آبان‌ماه 94 به واحد بین‌الملل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تحویل و یا به آدرس پستی تهران، خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، روبروی مجتمع تجاری اندیشه، پلاک 15 مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، واحد بین‌الملل ارسال شود.

 

4) فیلمساز باید حداقل سه فیلم مستند (با تائید مراجع ذیصلاح) ساخته باشد.

 

آخرین فرصت برای ارسال آثار، سی‌اُم آبان ماه 1394 است و به طرح‌هایی که بعد از تاریخ اعلام شده رسیده باشند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

مستندسازان جهت کسب اطلاع بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 88518117 تماس بگیرند.