حجت بقایی

hojjate baghaei

دنیلی تولدت مبارک
ساعت ٥:۳٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٢٧   کلمات کلیدی: فروشگاههای همراه ،کارخانجات و شرکتها ،تامین کنندگان کالا و شرکتهای پخش

دعوتنامه ای به دستم رسید با این مضمون :

جشن تولد «دنیلی» 03/02/1394 با حضور مشتریان، مسئولین کشور و صنعت کفش، هنرمندان، خبرنگاران و پرسنل این شرکت در تالار وزارت کشور برگزار می شود.

 به دلیل مشغله کاری نتوانستم دراین جشن بزرگ حضور پیدا کنم . اما از همین جا تولد دنیلی را به خانواده موفق و خلاق دنیلی همچنین به جامعه بزرگ صنعت کیف،کفش و چرم ایران تبریک می گویم .

*** دنیلی تولدت مبارک ***


دنیلی * در حال حاضر در هشت کشور دنیا نمایندگی دارد و به سرعت در حال توسعه و افتتاح شعبه  در کشورهای دیگر به صورت رسمی است که از آن جمله  می توان به کشورهای پرتغال، آفریقای جنوبی، دبی و کویت اشاره کرد ...

فروشگاه های دنیلی هم اکنون در نقاط مختلف تهران و ایران فعال هستند ، که در فعلا تعداد آن ها  به 18 فروشگاه می رسد و کم کم شعب بیشتری افتتاح خواهد شد. به زودی فروشگاه "فلگ شیپ" دنیلی با دکوراسیون بسیار زیبا و سرویس دهی ویژه به مشتریان خود در خیابان جردن نیز افتتاح می شود .

محصولات دنیلی  شامل انواع کفش های مردانه و زنانه کلاسیک و راحت، کیف، اکسسوری )کیف دستی ، کمربند و (... است. که علاوه بر فروشگاه های  تهران این برند  در فروشگاه های واقع در شهرهای اصفهان، ارومیه، نمک آبرود، مشهد، رشت ،تبریز،بابلسر و بابل  نیز در اختیار هموطنان قرار گرفته است.