قالب وبلاگ
حجت بقایی hojjat baghaei
گزارش - نماهنگ - مستند - فیلم - عکس 
برند ایرانی لایق جهانی شدن است
شعارما : رسانه متعلق به کسی است که صاحب فناوری,فکرنو و برتر باشد.

یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های موبایلی فرانسه، از فیلم‌سازان ایرانی برای ارسال فیلم‌هایشان به این جشنواره دعوت کرد.

این دعوت در راستای همکاری‎های جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران با جشنواره فیلم‌های موبایلی فرانسه است. جشنواره‌ای که با حمایت سازمان ملل متحد در زمینه تغییرات آب و هوایی برگزار می‌شود.

این جشنواره آثاری با محدودیت زمانی ۱ دقیقه که با گوشی موبایل ساخته‌شده‌اند را با موضوع تغییرات آب و هوایی به نمایش خواهد گذاشت. جایزه بزرگ جشنواره به مبلغ سی هزار یورو در مراسم اهدای جوایز به تاریخ ۷ دسامبر برابر با ۱۶ آذر به اثر برگزیده جشنواره اعطا می‌شود.

هر فیلم‌ساز می‌تواند تنها با یک فیلم در این جشنواره شرکت کند. مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا تاریخ ۲۸ سپتامبر برابر با ۶ مهرماه است.

منبع : روابط عمومی انجمن سینمای جوان ایران

[ ۱۳٩٤/٥/۱٩ ] [ ۱۱:٢٧ ‎ب.ظ ] [ حجت بقایی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ما

حجت بقایی hojjat baghaei /// 09126438014 /// مستند تبلیغاتی Commercial Documentary - تیزر تبلیغاتی Commercial teaser - نماهنگ Clipart - Music video- فیلم کوتاه short film - مستند گزارشی Documentary report -:::
صفحات دیگر
لینک های مفید
نشان ایرانی دررسانه جهانی
جدیدترین نرخ ارز


معرفی توانمندیهای ایرانیان دررسانه های جهانی وظیفه هر ایرانی است که ادعا می کند ایرانی است ..........................................................................