قالب وبلاگ
حجت بقایی hojjat baghaei
گزارش - نماهنگ - مستند - فیلم - عکس 
برند ایرانی لایق جهانی شدن است
شعارما : رسانه متعلق به کسی است که صاحب فناوری,فکرنو و برتر باشد.

http://www.icg248.ir/news-organ/102-%D8%AF%D8%B9%D9%88%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85.html


دبیر کمیته اطلاع رسانی بتنهای ناتراوا از فیلمسازان و مستند سازان برای ساخت فیلم با موضوع بتن ناتراوا

تاریخ: 17 اسفند 1389

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان حجت بقایی گفت : مستندهای بتن ناتراوا و یا فیلمهای کوتاهی که بدست ما برسد بعد از داوری به مسابقه فیلم بتن ارسال می گردد و برخی فیلمهای با صلاحدید هیات داوران در همایش نمایش داده شده یا بین اهالی صنعت بتن پخش می شود .
دبیر کمیته اطلاع رسانی بتنهای ناتراوا هدف از این مسابقه را ایجاد انگیزه برای جوانان در ساخت فیلم کوتاه و همچنین یافتن ایده های نو برای مستند سازی و در مرحله بعد معرفی توانمندیهای صنعت ایران دانست .
وی اظهار امیدواری کرد حضور فیلمسازان گیلانی در این مسابقه چشمگیر باشد .
وی در مورد مسابقه فیلم بتن گفت : انجمن بتن ایران شاخه خراسان پس از برگزاری موفق سومین همایش بتن شرق کشور ، مسابقات دانشجویی بتن و فیلم کوتاه با موضوع بتن در مشهد مقدس در نظر دارد جشنواره جایزه بزرگ فیلم کوتاه بتن در سال 89 را در دو بخش حرفه ای و آماتور با هدف ارتقای سطح آگاهی ، تجربه و بینش مهندسی برای دستیابی به علم روز و نوین ، در ارتباط با سازه های بتنی برگزار نماید .
بقایی در مودر این جشنواره گفت : هر چند متولی این همایش انجمن بتن خراسان است اما ما هم دوست داریم در صورت امکان برای هر چه با شکوهتر شدن این جشنواره قدمی برداریم .

[ ۱۳٩۳/٥/۱٩ ] [ ٥:٢٥ ‎ق.ظ ] [ حجت بقایی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ما

حجت بقایی hojjat baghaei /// 09126438014 /// مستند تبلیغاتی Commercial Documentary - تیزر تبلیغاتی Commercial teaser - نماهنگ Clipart - Music video- فیلم کوتاه short film - مستند گزارشی Documentary report -:::
صفحات دیگر
لینک های مفید
نشان ایرانی دررسانه جهانی
جدیدترین نرخ ارز


معرفی توانمندیهای ایرانیان دررسانه های جهانی وظیفه هر ایرانی است که ادعا می کند ایرانی است ..........................................................................