قالب وبلاگ
حجت بقایی hojjat baghaei
گزارش - نماهنگ - مستند - فیلم - عکس 
برند ایرانی لایق جهانی شدن است
شعارما : رسانه متعلق به کسی است که صاحب فناوری,فکرنو و برتر باشد.

از 1375 الی 1385 با همکاری دوستانم در سازمان آتش نشانی گزارشهای خبری و مستندهای بسیاری تولید کردم . آن زمان که بسیاری ازدوستان را که به آتش نشانی معرفی کردم.

این همکاری بین سالهای 1379 الی 1382 فوقالعاده زیاد شده بود به طوری که برخی مواقع روزی سه الی چهار خبر داشتم . + مستندهایی که تولید می کردیم .

این گزارشها در نشریات منتشر می شد . و گاهی در شبکه تهران پخش می شد . بعدها که باشگاه خبرنگاران و شبکه خبر راه اندازی شد . در این رسانه ها هم پخش می شد .

دوستان عزیز و گرانقدرم پیشنهاد فعالیت دوباره داده اند . اما دیگر آن انرژی سابق را ندارم.

هفته ای یک روز را به آتش نشانی اختصاص داده بودم . چون چیزهای فراوانی از ایشان آموختم . تجربیاتی که در زندگی خیلی به کارم آمد . نماهنگ آتش نشان ایرانی را تقدیم کردم به تمام آتش نشانان وطن . . . این نماهنگ به مدت 4 دقیقه از شبکه تهران و شبکه خبر بارها و بارها پخش شده است . . .

دوستانم در شبکه ها هنوز آن را در شبکه های مجازی پخش نکرده اند.اگر پخش شد. لینکش را خواهم گذاشت . . . یکی از دوستان برایم ارسال کرده ولی کیفیتش خوب نیست . نهایت مجبورم همین را آپلود کنم . . .

[ ۱۳٩۳/۱۱/۱٦ ] [ ۱۱:٥۸ ‎ب.ظ ] [ حجت بقایی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ما

حجت بقایی hojjat baghaei /// 09126438014 /// مستند تبلیغاتی Commercial Documentary - تیزر تبلیغاتی Commercial teaser - نماهنگ Clipart - Music video- فیلم کوتاه short film - مستند گزارشی Documentary report -:::
صفحات دیگر
لینک های مفید
نشان ایرانی دررسانه جهانی
جدیدترین نرخ ارز


معرفی توانمندیهای ایرانیان دررسانه های جهانی وظیفه هر ایرانی است که ادعا می کند ایرانی است ..........................................................................