حجت بقایی

hojjate baghaei

حجت بقایی + آتش نشانی
ساعت ۱۱:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/۱۱/۱٦   کلمات کلیدی:

از 1375 الی 1385 با همکاری دوستانم در سازمان آتش نشانی گزارشهای خبری و مستندهای بسیاری تولید کردم . آن زمان که بسیاری ازدوستان را که به آتش نشانی معرفی کردم.

این همکاری بین سالهای 1379 الی 1382 فوق العاده زیاد شده بود به طوری که برخی مواقع روزی سه الی چهار خبر داشتم . علاوه بر اینکه گاهی مستندهایی هم تولید می کردیم . این فعالیت را مدیون دوست عزیز و گرانقدرم آقای * سمیعی samiei * هستم که هرکجاهستند سلامت باشند.

این گزارشها در نشریات منتشر می شد . و اکثرا در شبکه های سیما خصوصا شبکه تهران پخش می شد . بعدها که باشگاه خبرنگاران و شبکه خبر راه اندازی شد . در این رسانه ها هم پخش می شد .

دوستان عزیز و گرانقدرم پیشنهاد فعالیت دوباره داده اند . اما دیگر این گونه سوژه ها را نمی توان کارکنم . مگر سوژه ای مناسب مستند باشد .

هفته ای یک روز را به آتش نشانی اختصاص داده بودم . چون مطالب فراوانی از ایشان آموختم . تجربیاتی که در زندگی خیلی به کارم آمد . نماهنگ آتش نشان ایرانی را تقدیم کردم به تمام آتش نشانان وطن . . . این نماهنگ به مدت 4 دقیقه از شبکه تهران و شبکه خبر بارها و بارها پخش شده است . . .

دوستانم در شبکه ها هنوز آن را در شبکه های مجازی پخش نکرده اند.اگر پخش شد. لینکش را خواهم گذاشت . . . یکی از دوستان برایم ارسال کرده ولی کیفیتش خوب نیست . نهایت مجبورم همین را آپلود کنم . . .