حجت بقایی hojjat baghaei

گزارش - نماهنگ - مستند - فیلم - عکس

دوست دارم دوباره تولید مستندهای پزشکی را داشته باشم .
نویسنده : حجت بقایی - ساعت ۱۱:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/۱۱/۱٤
 

از سال 1377 که در واحدمرکزی خبر بودم.تا 1385 که به گیلان آمدم . مستندهای گزارشی و خبری بسیاری با موضوعات پزشکی تولید کردم . از 1385 الی 1392نیز خبرها و گزارشات پزشکی بسیاری تولید کردم. و حتی در حال برنامه ریزی برای راه اندازی رسانه تخصصی بودیم . . . .

این مستندها در واحدمرکزی خبر - گروه علمی شبکه دوسیما - شبکه خبر - باشگاه خبرنگاران - گروه اجتماعی شبکه تهران و همچنین تامین برنامه شبکه های برونمرزی تولید کرده و پخش می شد . . .

گزارش ها و اخبار ما نیز از خبرگزاریها و نشریات تخصصی منتشر می شد . . .

آن زمان بابسیاری از همکاران همکاری داشتم . که به دلیل دوری از پایتخت دیگر باایشان کمتر همکاری دارم . . .

گروه جدید تولید را به زودی معرفی خواهم کرد . . .

هرچند دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان با ما همکاری نکردند. (( چند کاری را که انجام دادم به واسطه یکی از دوستان بود.)) و و انجمن پزشکان گفتند:تبلیغات و اطلاع رسانی نیاز ندارند . . . اما ما وظیفه مان را در قبال استان گیلان و ایران انجام خواهیم داد . . .


تولیدات ما از حداقل 15 شبکه تلویزیونی ( علمی - تخصصی - عمومی ) پخش خواهد شد . . . اگر زبان انگلیسی باشد . تعداد رسانه ها افزایش می یابد .

ما عضو گروه برنامه سازان بین المللی تلویزیونی هستیم و ازآن طریق تعاملات رسانه ای خوبی با دوستان irib داریم . . .

اینطوری هم تبلیغ پزشکان ایرانی خواهد بود . و هم تبلیغ استان و شهر آنان . البته در کنار تولید مستند پزشکی می توانیم دیگر دوستان را نیز تبلیغ نماییم . . .

حدود 7 سال پای ثابت مستندهای علمی پزشکی شبکه بودم . . .

به گیلان که آمدم حوادثی پیش آمد که دلسرد شدم . آنها هم دنبالم نیامدند بی خیال شدم . الآن هم بیشتر جنبهء سفارشی برایم مهم است . مثلا مستند آبولا را داشتم . اما چون استقبال نشد کار نکردم . . .

اگر مایل به همکاری بودید . صد در صد استقبال خواهیم کرد . . .

راستی دلیل اصلی اینکه چندسالی کار نکردم این بود که هر چهار خبرنگاری که باایشان همکاری می کردم . . .  یا سمتهای کلیدی گرفته اند و یا دیگر در ایران نیستند . . .