قالب وبلاگ
حجت بقایی hojjat baghaei
گزارش - نماهنگ - مستند - فیلم - عکس 
برند ایرانی لایق جهانی شدن است
شعارما : رسانه متعلق به کسی است که صاحب فناوری,فکرنو و برتر باشد.

حدود دوماه پیش با کمک یکی از اساتید مجموعه نمایشگاه عکسی حاضر کردم با موضوع روسیه .

که در حاشیهء * کارگاه آموزشی گذری بر تاریخ روسیه * نمایشگاه عکسی هم برگزار شود.

بایکی از دوستان هماهنگ کردم باتوجه به حضور  گروه آموزشی روابط بین الملل و گروه آموزشی زبان روسی در دانشگاه گیلان این نمایشگاه در آنجا برگزار شود ، متاسفانه ایشان نتوانستند باروابط عمومی دانشگاه گیلان هماهنگ کنند .

برای این عکسها فعلا تصمیمی نگرفته ام شاید به صورت کارت پستال در اختیار علاقمندان قرار می گیرد .

البته مدیریکی از هتلهای بزرگ در پایتخت پیشنهاد برگزاری نمایشگاه عکس در آنجا را داده اند، فعلا اولویتم در استان گیلان است . اگر نتوانستم هماهنگ کنم. موضوع را اروپا از دریچه دوربین می کنم و نمایشگاه بزرگتری در پایتخت برگزار می کنم . . .

راستی کارگاه آموزشی گذری بر تاریخ روسیه برگزار شد .


در راستای اجرای تفاهم نامه منعقده مابین دانشگاه گیلان و دانشگاه دولتی آستراخان روسیه در خصوص تبادل استاد و دانشجو، پرفسور رفیق عثمانوف مدیر گروه علوم سیاسی و روابط بین الملل دانشگاه آستراخان روسیه به اتفاق 6 نفر از دانشجویان این دانشگاه در دانشگاه گیلان حضور یافتند.

 بر اساس برنامه ترتیب داده شده توسط گروه آموزشی روابط بین الملل و گروه آموزشی زبان روسی، پرفسور عثمانوف طی 8 جلسه درسی برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای روابط بین الملل و نیز دانشجویان مقطع کارشناسی رشته زبان روسی، مطالب مرتبط با روسیه معاصر، سیاست های خارجی روسیه در منطقه و عرصه بین الملل و مسایل حوزه دریای خزر و همچنین تاریخ روسیه را در دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه ارائه کرد.
 همچنین طی نشستی رئیس دانشگاه گیلان با مدیر گروه علوم سیاسی و روابط بین الملل دانشگاه دولتی آستراخان در ارتباط با گسترش روابط علمی،تبادل استاد و دانشجو بین دانشگاه های گیلان و دولتی آستراخان بحث و تبادل نظر کردند.
[ ۱۳٩۳/۸/٢٩ ] [ ۱۱:٥٩ ‎ب.ظ ] [ حجت بقایی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ما

حجت بقایی hojjat baghaei /// 09126438014 /// مستند تبلیغاتی Commercial Documentary - تیزر تبلیغاتی Commercial teaser - نماهنگ Clipart - Music video- فیلم کوتاه short film - مستند گزارشی Documentary report -:::
صفحات دیگر
لینک های مفید
نشان ایرانی دررسانه جهانی
جدیدترین نرخ ارز


معرفی توانمندیهای ایرانیان دررسانه های جهانی وظیفه هر ایرانی است که ادعا می کند ایرانی است ..........................................................................