حجت بقایی hojjat baghaei

گزارش - نماهنگ - مستند - فیلم - عکس

به برند محبوب خود رأی دهید
نویسنده : حجت بقایی - ساعت ۱۱:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/۸/٢٠
 

دومین دوره نظرسنجی مردمی انتخاب "برندهای محبوب" در گروه های مختلف کالا و خدمات مصرفی از ابتدای آذر به مدت 40 روز در سراسر کشور برگزار می‌شود.در دوره اول این نظرسنجی که سال گذشته در 41 گروه کالا و خدمات موردنیاز اقشار جامعه برگزار شد، حدود 700 هزار رأی از سرتاسر کشور جمع آوری و بر اساس این آراء در هر گروه، برندهای محبوب معرفی شدند.
در همین راستا سید محمد جعفری - رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان - گفت: در این نظرسنجی، هواداران و مشتریان وفادار هر یک از برندها، ضمن اعلام حمایت و رأی دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب این برندها را به عنوان برند محبوب بازار ایران فراهم می‌کنند.
وی افزود: شناسایی برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان می تواند، زمینه اطلاع رسانی و آشنایی هر چه بیشتر مردم را با برندهای محبوب فراهم و به مصرف کنندگان در خریدهای بهتر کمک شایانی کند.


جعفری از کلیه مردم به عنوان داوران اصلی انتخاب برندهای محبوب، درخواست کرد با شرکت در این نظرسنجی و رأی دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب آنها را به عنوان محبوب ترین برندهای بازار ایران را فراهم کنند.
همچنین محمد ناطق، دبیر اجرایی جشنواره برند محبوباظهار کرد: در پی برگزاری موفق اولین دوره نظرسنجی برندهای محبوب در سال 1392 دومین دوره نظر سنجی برندهای محبوب مردم از طریق چهار روش اینترنتی، پیامکی، حضوری و تلفنی در گروه های مختلف کالاو خدمات مصرفی مورد نیاز اقشار جامعه انجام می‌شود و در نهایت برگزیدگان طی مراسمی در روز پنجم بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما معرفی می شوند.
به گفته وی در این دوره با توسعه مدل اجرایی جشنواره، گروه های کالا و خدمات به حدود 80 گروه توسعه پیدا کرده اند. و برندهای برتر در حوزه کالاهای الکترونیکی از قبیل تلفن و تلفن همراه،ماشین های اداری و وسایل صوتی- تصویری، بانک، بیمه و تجارت الکترونیکی، لوزام خانگی، سلامتی و آرایشی، مسافرت، تفریح و سرگرمی، مواد خوراکی و نوشیدنی، مد و لوکس مشارکت دارند.
علاقه مندان به کسب اطلاعات در مورد جشنواره امسال یا اطلاع از نتایج نظر سنجی اولین دوره برند محبوب می توانند به نشانی www.IranTopBrands.org مراجعه کنند.