قالب وبلاگ
حجت بقایی hojjat baghaei
گزارش - نماهنگ - مستند - فیلم - عکس 
برند ایرانی لایق جهانی شدن است
شعارما : رسانه متعلق به کسی است که صاحب فناوری,فکرنو و برتر باشد.

خدا رفتگان شما را بیامرزد . پدربزرگ مادری ام و دایی ام سردسته هیات زنجیرزنان بودند .(( روحشان شاد ))

و پدر و مادر و فامیل از من هم چنین انتظاری داشتند . ولی من همه اش دنبال کارهای فرهنگی و هنری بودم . زنجیر زن خوبی هستم ، اما هیچ وقت دنبال سردسته شدن نبودم .

هر وقت محرم که می شود . مادرم ازمن به خاطر این قضیه ناراخت است.(( می گفتم چرا به برادرم نمی گویی یا به برادرزاده هایت، می گفت: تیپ تو برای سردستگی هیات ساخته شده است. ومن فقط نگاهش می کردم)) خدا کند که یک روز بداند تولیدات فرهنگی که من از سالیان گذشته به عشق امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) تولید می کردم کارایی بسی بیشتر از سردسته شدن در هیات مان دارد . . .

در دوران دبیرستان با گروه تاتر مدرسه تعزیه تمرین می کردیم . و بعد از پایان دوران خدمت هم یک راست تصویربردار و تدوینگر و برنامه ساز صداوسیما شدیم . و دیگر در ایامی چون محرم همیشه در خدمت اداره بودیم . (( خدا قبول کند ))

و مرا به خاطر برآورده نکردن آرزوی مادرم ببخشاید .))

[ ۱۳٩۳/۸/۳ ] [ ۱٠:۳٥ ‎ب.ظ ] [ حجت بقایی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ما

حجت بقایی hojjat baghaei /// 09126438014 /// مستند تبلیغاتی Commercial Documentary - تیزر تبلیغاتی Commercial teaser - نماهنگ Clipart - Music video- فیلم کوتاه short film - مستند گزارشی Documentary report -:::
صفحات دیگر
لینک های مفید
نشان ایرانی دررسانه جهانی
جدیدترین نرخ ارز


معرفی توانمندیهای ایرانیان دررسانه های جهانی وظیفه هر ایرانی است که ادعا می کند ایرانی است ..........................................................................