قالب وبلاگ
حجت بقایی hojjat baghaei
گزارش - نماهنگ - مستند - فیلم - عکس 
برند ایرانی لایق جهانی شدن است
شعارما : رسانه متعلق به کسی است که صاحب فناوری,فکرنو و برتر باشد.

السلام علی الحسین (ع) - وعلی علی بن الحسین (ع) -

و علی اولادالحسین (ع) - و علی اولادالحسین (ع) -

از 1377 الی 1387 با همکاری اساتید سینما و تلویزیون و حتی مطبوعات و خبرگزاریها مجموعه نماهنگها و مستندهای گزارشی بسیاری با موضوع محرم و فرهنگ عاشورا تولید و از شبکه های سیما پخش کردیم .

از 1387 تاکنون نیز این تولید ادامه دارد اما نه برای پخش از شبکه های سیما بلکه برای اثبات ارادتم به حضرت عباس(ع) هر چند زمینه پخش این نماهنگها از رسانه های خصوصی که از آن دوستانم بود  فراهم شد . . .

من به شخصه دیوانهء عباسم . کاش می توانستم تک تک لحظه های عمرم را به ساخت مستند و نماهنگ برای تبلیغ راه حضرت عباس بگذرانم .زبانم هرلحظه نام اورا به زبان می آورد و تمام ذرات وجودم از عشقش سیراب می شد.


دوستانی داشتم ارمنی - یادش بخیر اکثر سالها در محرمها حداقل یک روز را با ایشان می گذراندم . شور و حالشان مرا دیوانه می کرد . نمی دانم آیا دیده اید . دوستانم هیچ وقت نگذاشتند وصف حالشان را رسانه ای کنم اما آن سالها مستندهای گزارشی بسیاری باموضوع حضور ارمنیان در مراسم عاشورا تولید کردم .

البته این تولیدات به غیر از آنهایی است که مدیرتولید ، تدوینگر و یا تصویربردار آنها بودم .

[ ۱۳٩۳/۸/٤ ] [ ٦:۱٢ ‎ق.ظ ] [ حجت بقایی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ما

حجت بقایی hojjat baghaei /// 09126438014 /// مستند تبلیغاتی Commercial Documentary - تیزر تبلیغاتی Commercial teaser - نماهنگ Clipart - Music video- فیلم کوتاه short film - مستند گزارشی Documentary report -:::
صفحات دیگر
لینک های مفید
نشان ایرانی دررسانه جهانی
جدیدترین نرخ ارز


معرفی توانمندیهای ایرانیان دررسانه های جهانی وظیفه هر ایرانی است که ادعا می کند ایرانی است ..........................................................................