قالب وبلاگ
حجت بقایی hojjat baghaei
گزارش - نماهنگ - مستند - فیلم - عکس 
برند ایرانی لایق جهانی شدن است
شعارما : رسانه متعلق به کسی است که صاحب فناوری,فکرنو و برتر باشد.

Branddirectory لیستی از 500 تا از با ارزش‌ترین برندهای دنیا را ارائه داده است.ارزش این برندها با تخمین درآمد آینده آنها و ارزشی که شرکت، اگر مالک برند نبود، حاضر است برای دریافت آن بپردازد، اندازه‌گیری شده است.
185 برند از 500 برند، و 9 برند از 10 برند برتر، در ایالات متحده امریکا هستند. ژاپن در جایگاه دوم قرار دارد و 3 تا از بزرگترین برندهایش تویوتا، میتسوبیشی و هوندا در این لیست جای داشته و ارزششان افزایش 30%ی داشته است. در این تحقیق، آلمان، فرانسه، و انگلیس در مقام‌های بعدی هستند اما چین که دومین اقتصاد برتر در جهان است از نظر میزان ارزش برندهایش در رتبه 6ام قرار گرفته زیرا که برندهای چینی هنوز در حال توسعه هستند.
افزایش‌های چشمگیری که نسبت به سال گذشته دیده می‌شود مربوط به Vrizon (از رتبه 10 به 5)، Nike(از رتبه 60 به 35) و Allianz (از رتبه 75 به 38) می‌باشد و در حین حال‌ کاهش‌های چشمگیر مربوط به برندهای Shell (از 12 به 18)، Home Depot (از رتبه 18 به 25) و Marlboro (از رتبه 57 به 81) است. در زیر می‌توانید جدول رتبه بندی 100 برند برتر را ببینید:


100 brands 2014

[ ۱۳٩۳/٧/۱٩ ] [ ٦:۳٠ ‎ق.ظ ] [ حجت بقایی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ما

حجت بقایی hojjat baghaei /// 09126438014 /// مستند تبلیغاتی Commercial Documentary - تیزر تبلیغاتی Commercial teaser - نماهنگ Clipart - Music video- فیلم کوتاه short film - مستند گزارشی Documentary report -:::
صفحات دیگر
لینک های مفید
نشان ایرانی دررسانه جهانی
جدیدترین نرخ ارز


معرفی توانمندیهای ایرانیان دررسانه های جهانی وظیفه هر ایرانی است که ادعا می کند ایرانی است ..........................................................................