قالب وبلاگ
حجت بقایی hojjat baghaei
گزارش - نماهنگ - مستند - فیلم - عکس 
برند ایرانی لایق جهانی شدن است
شعارما : رسانه متعلق به کسی است که صاحب فناوری,فکرنو و برتر باشد.

بین سالهای 1369 الی 1375 در دوره ها و کارگاههای آموزشی بسیاری در باغ فردوس شرکت کردم . و در این دوران پشت صحنه بسیاری از فیلمهای سینمایی را تجربه کردم که باور کنید خیلیهاشون اصلا خاطرم نیست.

اما سال 1372 دیدم جلوی ساختمان مرکزی شلوغه کلاسمون هم لغو شده بود .

پرس و جو کردم فهمیدم تست بازیگری دارند . ما هم صف وایستادیم .

من بودم و دوتا از هم کلاسیهایم . نامشان محفوظ . خلاصه نوبت ما رسید . ده نفر آمدیم داخل سالن . آقای محمود کلاریmahmood kelari فیلمبرداری می کردند و آقای مخملباف mohsen makhmalbaf با یکی دونفر دیگر می گفتند : بازی کن . نه متنی نه چیزی . فقط بازی کن .

آقای نظام الدین کیایی صدابرداری می کردند و آقای جمشید بایرامی از ماچندعکس گرفتند. 

ما هم یک بازی کردیم . و تمام شد . یک سال بعد در جشنواره فیلم فجر ماهم به عنوان بازیگر بودیم . اما در نسخه ویدیویی من نبودم . حذف شده بودم . آن موقع فکر کنم حداق بیست نسخه از فیلم را خریدم تا شاید من در آن باشم.دنبال نسخه جشنواره بودم.می خواستم به دوستانم نشان دهم . آخر نتوانستم.آن را پیدا کنم.و بعد از سالها که رابط جشنواره شدم . به واسطه یکی از دوستان در آرشیو آن نسخه را دیدم .

[ ۱۳٩۳/۳/٦ ] [ ٦:۱٢ ‎ق.ظ ] [ حجت بقایی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ما

حجت بقایی hojjat baghaei /// 09126438014 /// مستند تبلیغاتی Commercial Documentary - تیزر تبلیغاتی Commercial teaser - نماهنگ Clipart - Music video- فیلم کوتاه short film - مستند گزارشی Documentary report -:::
صفحات دیگر
لینک های مفید
نشان ایرانی دررسانه جهانی
جدیدترین نرخ ارز


معرفی توانمندیهای ایرانیان دررسانه های جهانی وظیفه هر ایرانی است که ادعا می کند ایرانی است ..........................................................................