قالب وبلاگ
حجت بقایی hojjat baghaei
گزارش - نماهنگ - مستند - فیلم - عکس 
برند ایرانی لایق جهانی شدن است
شعارما : رسانه متعلق به کسی است که صاحب فناوری,فکرنو و برتر باشد.

سال  1388 که در مرکزگیلان کم کار شدم . با حمایت ارشادگیلان - دانشگاه گیلان و دوتن ازدوستان یک شبکه ویدیویی در رشت به راه انداختم . البته ما یک کاری کردیم هرکدام از دوستان حدود سی ال سی دی را درجاهای مختلف رشت انتخاب کردیم. که همزمان فیلمهای ما را پخش می کردند . . . . . .

ده نفر هم به عنوان بازرس انتخاب کردیم که برای بازرسی از این تلویزیونها می رفتند .

هر روز هم سی دی جدید می دادیم تا مخاطبینی که هرروز فیلمها را می بینند خسته نشوند .

خوب هم داشتیم پیش می رفتیم . وتجربه خوبی شد برای من . . . هدفش پخش نماهنگ و آموزش پزشکی و تیزربازرگانی بود . . .

من به عنوان مدیرتولید شبکه شروع به کار کردم . و تولید چندین نماهنگ و مستندهای کوتاه 1الی2 دقیقه ای را دربرنامه داشتیم. هشت ماهی که کارکردیم . نمی دانم چه شد که ارشاد مجوز ایشان را باطل کرد . دفتر را در خیابان تختی جمع کردند و رفتند .

من ماندم و چندین نماهنگ و تیزر که چه کارش بکنیم . بعدها با یکی از دوستانم که در شبکه تلویزیونی مترو مقامی داشتند مشورت کردم و مسئولیت پخش را به ایشان سپردم . حالا شرایط استارت یک شبگکه ملی را دارم اما انگیزه ندارم . اگر انگیزه ای بود یاعلی . . .

[ ۱۳٩۳/٦/۱٠ ] [ ٦:۱٧ ‎ق.ظ ] [ حجت بقایی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ما

حجت بقایی hojjat baghaei /// 09126438014 /// مستند تبلیغاتی Commercial Documentary - تیزر تبلیغاتی Commercial teaser - نماهنگ Clipart - Music video- فیلم کوتاه short film - مستند گزارشی Documentary report -:::
صفحات دیگر
لینک های مفید
نشان ایرانی دررسانه جهانی
جدیدترین نرخ ارز


معرفی توانمندیهای ایرانیان دررسانه های جهانی وظیفه هر ایرانی است که ادعا می کند ایرانی است ..........................................................................