قالب وبلاگ
حجت بقایی hojjat baghaei
گزارش - نماهنگ - مستند - فیلم - عکس 
برند ایرانی لایق جهانی شدن است
شعارما : رسانه متعلق به کسی است که صاحب فناوری,فکرنو و برتر باشد.

در طی سالیان گذشته مستندهای گزارشی بسیاری را برای شبکه های تلویزیون کار کرده ام . ولی برخی از آنها ماندگار شدند . . . مانند :

 

مستند گزارشی رابین هود اسلامشهر 1383

2002  dacumentari report : rabin hood in eslamshahr

گزارشگر : خانم  خادم جعفری reporter : mrs khadem jafari

تدوین : حجت بقایی editor : hojjate baghaei

پخش خبر از شبکه های سیما - 4دقیقه - -

مستند از شبکه تهران 20 دقیقه -

خبر آن را در روزنامه جام جم بخوانید . . . . . . news in jamejam  news paper

http://www1.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100004168500


چهارشنبه 09 دی 1383 - ساعت 23:50
شماره خبر: 100004168500
رابین هود ایرانی !
جام جم آنلاین: پسر جوانی که برای کارتن خواب های محل ، غذا می دزدید ، در اسلامشهر دستگیر شد.

از مدتی قبل صاحبان چند اغذیه فروشی در اسلامشهر متوجه شدند مواد غذایی درون یخچال مغازه آنها به سرقت می رود. با شکایت صاحبان مغازه ها ، ماموران برای دستگیری سارق اقدام کردند. در حالی که تلاشها برای دستگیری سارق مواد غذایی در اسلامشهر ادامه داشت ، جوانی به نام حامد گ با مراجعه به معاونت آگاهی اسلامشهر ، پرده از راز سرقت های مواد غذایی برداشت . این جوان 18 ساله به ماموران گفت : از چندی قبل با دیدن کارتن خواب ها در این منطقه که با فقر و گرسنگی زندگی می کردند ، بشدت متاثر شدم . تصمیم گرفتم به هر نحوی که شده به آنها کمک کنم ولی از آنجایی که پولی برای خرید مواد غذایی نداشتم ، تصمیم گرفتم با سرقت مواد غذایی از مغازه ها به هدف خود برسم . وی افزود: با مراجعه به مغازه های اغذیه فروشی از یخچال آنها مواد غذایی مثل مرغ ، پنیر، خامه و کیک می دزدیدم و آنها را برای کارتن خواب ها می بردم ؛ اما پس از مدتی دچار عذاب وجدان شدم و می خواهم خود را معرفی کنم . حمیدرضا آذرپور، دادیار شعبه سوم دادسرای اسلامشهر در این زمینه گفت : در قانون مجازات اسلامی داشتن انگیزه شرافتمندانه برای سرقت ، نمی تواند باعث شود مجرم از تعقیب و کیفر معاف شود اما در صورت اثبات ، شاید از علل مخففه جرم محسوب شود. وی تصریح کرد: متهم مدعی است اموال مسروقه را به مالباختگان برگردانده و از آنها رضایت گرفته است. این جوان سارق به دستور دادیار پرونده با وثیقه 20میلیون ریالی به ندامتگاه مرکزی کرج فرستاده شد.
[ ۱۳٩۳/۳/۱۱ ] [ ٦:۱٢ ‎ق.ظ ] [ حجت بقایی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ما

حجت بقایی hojjat baghaei /// 09126438014 /// مستند تبلیغاتی Commercial Documentary - تیزر تبلیغاتی Commercial teaser - نماهنگ Clipart - Music video- فیلم کوتاه short film - مستند گزارشی Documentary report -:::
صفحات دیگر
لینک های مفید
نشان ایرانی دررسانه جهانی
جدیدترین نرخ ارز


معرفی توانمندیهای ایرانیان دررسانه های جهانی وظیفه هر ایرانی است که ادعا می کند ایرانی است ..........................................................................