قالب وبلاگ
حجت بقایی hojjat baghaei
گزارش - نماهنگ - مستند - فیلم - عکس 
برند ایرانی لایق جهانی شدن است
شعارما : رسانه متعلق به کسی است که صاحب فناوری,فکرنو و برتر باشد.

http://www.bao.ir/?fkeyid=&siteid=1&pageid=209&newsview=21074


مستند «اسب ایرانی» ساخته می شود

مجموعه فیلم مستند «اسب ایرانی» به تهیه کنندگی و کارگردانی فیلمساز گیلانی "حجت بقایی" ساخته می شود.
به گزارش خبرنگار سایت سیمرغ، این مجموعه مستند با موضوع معرفی نژادهای اسب اصیل ایرانی، ترکمن، گهر، اصیل عرب جنوب و سایر نژادها ساخته می شود که در آن به معرفی تاریخچه اسب در ایران، بازیهای اصیل ایرانی که با اسب انجام می شده و... پرداخته می شود.

فیلمنامه این مجموعه توسط حجت بقایی و با مشاوره اساتید صنعت اسب و ورزش اسب دوانی چون هوشنگ افشاری، یوسف نیا و ملکی نوشته شده است.

بقایی علاوه بر نویسندگی این فیلم، تهیه کنندگی و کارگردانی آن را نیز برعهده دارد.

 فیلمبرداری مجموعه مستند «اسب ایرانی» از اوایل شهریور 91 آغاز می شود که عوامل این مجموعه 9 قسمتی جهت فیلمبرداری از آن، علاوه بر گیلان باید به استانهای اصفهان، تهران، یزد و خراسان رضوی سفر کنند.

مجموعه مستند «اسب ایرانی» با حمایت فدراسیون اسب سواری ایران، هیأت سوارکاری گیلان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان  ساخته می شود.

همچنین شبکه های تلوزیونی مستند و چهارم سیما، آمادگی خود را جهت پخش این مجموعه مستند اعلام کرده است.

"حجت بقایی" متولد سال 54 است که از سال 75 مشغول به فعالیت هنری در عرصه فیلمسازی می باشد.

از جمله آثار وی می توان به "از آستانه اشرفیه تا خراسان رضوی" (حضور در جشنواره فیلمنامه نویسی رضوی)، " آزادی در جنگ اختاپوس" با موضوع فلسطین برای همدردی با شهدای کاروان آزادی، مستند "ایران هسته ای"، "شکوه ایرانیان" و مجموعه مستند "تهران زیباست" اشاره نمود.

پایان خبر/


١٣:۵۶ - یکشنبه ١۵ مرداد ١٣٩١    /    شماره : ٢١٠٧۴    /  

[ ۱۳٩۳/٧/٩ ] [ ٩:۱٢ ‎ق.ظ ] [ حجت بقایی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ما

حجت بقایی hojjat baghaei /// 09126438014 /// مستند تبلیغاتی Commercial Documentary - تیزر تبلیغاتی Commercial teaser - نماهنگ Clipart - Music video- فیلم کوتاه short film - مستند گزارشی Documentary report -:::
صفحات دیگر
لینک های مفید
نشان ایرانی دررسانه جهانی
جدیدترین نرخ ارز


معرفی توانمندیهای ایرانیان دررسانه های جهانی وظیفه هر ایرانی است که ادعا می کند ایرانی است ..........................................................................