حجت بقایی hojjat baghaei

گزارش - نماهنگ - مستند - فیلم - عکس

دعوت به ساخت فیلم با موضوع بتن ناتراوا
نویسنده : حجت بقایی - ساعت ٦:۱۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٢/۱٩
 

http://www.gilannews.ir/2932.html


یکشنبه 26 اردیبهشت 1389 11:31:40    تعداد بازدید: 2807    شناسه خبر: 2932    بخش: فرهنگی و هنری  نسخه چاپی

دعوت به ساخت فیلم با موضوع بتن ناتراوا

دبیر کمیته اطلاع رسانی بتنهای ناتراوا از فیلمسازان و مستند سازان برای ساخت فیلم با موضوع بتن ناتراوادعبه گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان حجت بقایی گفت : مستندهای بتن ناتراوا و یا فیلمهای کوتاهی که بدست ما برسد بعد از داوری به مسابقه فیلم بتن ارسال می گردد و برخی فیلمهای با صلاحدید هیات داوران در همایش نمایش داده شده یا بین اهالی صنعت بیتن پخش می شود .

دبیر کمیته اطلاع رسانی بتنهای ناتراوا هدف از این مسابقه را ایجاد انگیزه برای جوانان در ساخت فیلم کوتاه و همچنین یافتن ایده های نو برای مستند سازی و در مرحله بعد معرفی توانمندیهای صنعت ایران دانست .

وی اظهار امیدواری کرد حضور فیلمسازان گیلانی در این مسابقه چشمگیر باشد .

وی در مورد مسابقه فیلم بتن گفت : انجمن بتن ایران شاخه خراسان پس از برگزاری موفق سومین همایش بتن شرق کشور ، مسابقات دانشجویی بتن و فیلم کوتاه با موضوع بتن در مشهد مقدس در نظر دارد جشنواره جایزه بزرگ فیلم کوتاه بتن در سال 89 را در دو بخش حرفه ای و آماتور با هدف ارتقای سطح آگاهی ، تجربه و بینش مهندسی برای دستیابی به علم روز و نوین ، در ارتباط با سازه های بتنی برگزار نماید .

بقایی در مودر این جشنواره گفت : هر چند متولی این همایش انجمن بتن خراسان است اما ما هم دوست داریم در صورت امکان برای هر چه با شکوهتر شدن این جشنواره قدمی برداریم .