قالب وبلاگ
حجت بقایی hojjat baghaei
گزارش - نماهنگ - مستند - فیلم - عکس 
برند ایرانی لایق جهانی شدن است
شعارما : رسانه متعلق به کسی است که صاحب فناوری,فکرنو و برتر باشد.

http://www.ghatreh.com/news/nn5344189/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%87-%D8%B4%D9%88%D8%AF


تهران:۱۲:۱۲ ,  ۱۳۸۹/۰۳/۲۳

نسخه چاپی    نسخه فقط متنی   دریافت فایل txt    ارسال این خبر به دوستان

تعداد بازدید:

     

 

 

فیلم "کاروان آزادی" ساخته می شود

 

رشت - خبرگزاری مهر: فیلمی درباره کاروان آزادی با عنوان "آزادی در چنگ اختاپوس" توسط "حجت بقایی" فیلمساز گیلانی ساخته می شود.

 

به گزارش خبرنگار مهر در رشت، این فیلمساز گیلانی در مورد چگونگی ساخت این فیلم گفت: طرحهایی از دوستان هنرمند دریافت شده که پس از بررسی و مشورت با اساتید، اقدام به ساخت این فیلم خواهد شد.

حجت بقایی افزود: شاید نتوانیم فیلم بلندی بسازیم اما همین که در این میسر قدمی برمی داریم، خیلی خوب است.

وی اظهار داشت: اگر فیلمنامه یا طرح عالی آماده شود، صد درصد آن را برای معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال و در ساخت فیلم از کمک آنها بهره مند خواهیم شد.

عضو جوان خانه سینمای ایران از فیلمسازان گیلانی درخواست کرد: احیانا اگر طرحی در این رابطه دارند، به معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال کنند.

 
[ ۱۳٩٢/٥/۱۱ ] [ ٥:۱٩ ‎ق.ظ ] [ حجت بقایی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ما

حجت بقایی hojjat baghaei /// 09126438014 /// مستند تبلیغاتی Commercial Documentary - تیزر تبلیغاتی Commercial teaser - نماهنگ Clipart - Music video- فیلم کوتاه short film - مستند گزارشی Documentary report -:::
صفحات دیگر
لینک های مفید
نشان ایرانی دررسانه جهانی
جدیدترین نرخ ارز


معرفی توانمندیهای ایرانیان دررسانه های جهانی وظیفه هر ایرانی است که ادعا می کند ایرانی است ..........................................................................