قالب وبلاگ
حجت بقایی hojjat baghaei
گزارش - نماهنگ - مستند - فیلم - عکس 
برند ایرانی لایق جهانی شدن است
شعارما : رسانه متعلق به کسی است که صاحب فناوری,فکرنو و برتر باشد.

http://www.honaronline.ir/Pages/News-4786.aspx


۱۳۹۱ یکشنبه ۱۵ مرداد ساعت 12:32

به گزارش هنرآنلاین، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، این مجموعه مستند با موضوع معرفی نژادهای اسب اصیل ایرانی، ترکمن، گهر، اصیل عرب جنوب و سایر نژادها ساخته می‌شود که در آن به معرفی تاریخچه اسب در ایران و بازی‌های اصیل ایرانی که با اسب انجام می‌شده پرداخته می‌شود.

فیلمنامه این مجموعه توسط حجت بقایی و با مشاوره اساتید صنعت اسب و ورزش اسب دوانی چون هوشنگ افشاری، یوسف نیا و ملکی نوشته شده است.

فیلم‌برداری مجموعه مستند "اسب ایرانی" از اوایل شهریور 91 آغاز می‌شود که عوامل این مجموعه 9 قسمتی برای فیلم‌برداری از آن، علاوه بر گیلان باید به استان‌های اصفهان، تهران، یزد و خراسان رضوی سفر کنند.

همچنین شبکه های تلویزیونی مستند و شبکه چهارم سیما، آمادگی خود را جهت پخش این مجموعه اعلام کرده‌اند.

حجت بقایی"" متولد سال 54 است و از سال 75 به فعالیت در عرصه فیلمسازی مشغول است.وی علاوه بر نویسندگی این مجموعه، تهیه‌کنندگی و کارگردانی آن را نیز بر عهده دارد.

از جمله فیلم های وی می‌توان به "از آستانه اشرفیه تا خراسان رضوی"، "آزادی در جنگ اختاپوس"، "ایران هسته ای"، "شکوه ایرانیان" و مجموعه مستند "تهران زیباست" اشاره کرد.

[ ۱۳٩۱/٧/۱٢ ] [ ۸:۳٦ ‎ق.ظ ] [ حجت بقایی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ما

حجت بقایی hojjat baghaei /// 09126438014 /// مستند تبلیغاتی Commercial Documentary - تیزر تبلیغاتی Commercial teaser - نماهنگ Clipart - Music video- فیلم کوتاه short film - مستند گزارشی Documentary report -:::
صفحات دیگر
لینک های مفید
نشان ایرانی دررسانه جهانی
جدیدترین نرخ ارز


معرفی توانمندیهای ایرانیان دررسانه های جهانی وظیفه هر ایرانی است که ادعا می کند ایرانی است ..........................................................................