قالب وبلاگ
حجت بقایی hojjat baghaei
گزارش - نماهنگ - مستند - فیلم - عکس 
برند ایرانی لایق جهانی شدن است
شعارما : رسانه متعلق به کسی است که صاحب فناوری,فکرنو و برتر باشد.

http://www.cinemaee.com/articleview.php?cat=1&id=3814


 

۱۳۹۱/۰۷/۱۰

1128   0   16

ستاره بدهید16

تصویربرداری مستند «قلعه شیندان» آغاز شد

منبع : سینمایی - سینمافردا

به اشتراک بگذارید :

رسول محمدی تصویربرداری فیلم کوتاه مستند "قلعه شیندان" را آغاز کرد.

 

به گزارش خبرنگار سینمافردا ، این مستند که به معرفی مختصرقلعه شیندان می پردازد  قلعهای تاریخی و مرتفع در مرز جمهوری آذربایجان و ایران است.

"قلعه شیندان" دژ و قلعه تاریخی در ارتفاع ۱۸۵۰ متر بر فراز کوه شیندان، در جادهٔ آستارا به اردبیل، منطقه حیران ، بالای روستای ونبین و آنسوی مرز واقع شده‌است. قدمت آن به قبل از اسلام می‌رسد، به معنای محل نور که در آنجا اتشکدهای بوده‌است. از اتفاقات مهم این قلعه به قیام حمزه خان تالش (حاکم آستارا) در عهد شاه عباس صفوی می‌توان اشاره کرد که حاکم اردبیل مدت ۹ ماه آنجا را به محاصره در آورده ودر نهایت حمزه خان با کشتی به شیروان متواری گشت.

بنابراین گزارش تهیه کننده این مستند که به صورت تجربی خواهد بود، حجت بقایی است که به عنوان مشاورکارگردان بارسول محمدی همکاری می کند .

[ ۱۳٩٢/۱۱/۱ ] [ ٦:٥۱ ‎ق.ظ ] [ حجت بقایی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ما

حجت بقایی hojjat baghaei /// 09126438014 /// مستند تبلیغاتی Commercial Documentary - تیزر تبلیغاتی Commercial teaser - نماهنگ Clipart - Music video- فیلم کوتاه short film - مستند گزارشی Documentary report -:::
صفحات دیگر
لینک های مفید
نشان ایرانی دررسانه جهانی
جدیدترین نرخ ارز


معرفی توانمندیهای ایرانیان دررسانه های جهانی وظیفه هر ایرانی است که ادعا می کند ایرانی است ..........................................................................