قالب وبلاگ
حجت بقایی hojjate baghaei
همراه شما در تبلیغات - your Cell for advertising 
برند ایرانی لایق جهانی شدن است
شعارما : رسانه متعلق به کسی است که صاحب فناوری,فکرنو و برتر باشد.

اکثر دوستان نزدیکم می دانند که بدون حمایت استادم دکتر محمدرضامعماری خیلی از آثارم را نمی توانستم تولید کنم .

همیشه دوست دارم که حداقل یک بار دیگر در خدمت ایشان کاری دیگر را تجربه کنم .

تنها حسرت زندگی من این است چه چرا قدر لحظاتی را که در کنارایشان بودم ندانستم .

نه تنها من خیلی از بزرگترین مستندسازان و خبرنگاران و مدیران ارشدی که اکنون در صداوسیما و وزارت ارشاد و سایر ارگانها تشریف دارند . درصد زیادی ازموفقیتهای خودرا مدیون ایشان هستند . . .

[ ۱۳٩٢/٥/٢٩ ] [ ٥:۱٦ ‎ق.ظ ] [ حجت بقایی ]

تصویربرداری فیلم تلویزیونی «طوبی» در ژانر دفاع مقدس به تهیه‌کنندگی علی اصغر توکلی‌ عدل و کارگردانی عبدالستار خادم جعفری از شنبه - 12 مرداد ماه - کلید خورد.

 علی‌ اصغر توکلی عدل در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: اگر هدف نشان دادن دفاع مقدس باشد، باید آنقدر کار کرد تا تازه، یک هزارم کاری را که شهدا و ایثارگران انجام دادند به تصویر بکشیم.

 او همچنین خاطرنشان کرد: صداوسیما باید پرداخت به آثار دفاع مقدس را در اولویت اول خود قرار دهد و باید راهی را که ایثارگران رفتند زنده نگه داریم.

 این تهیه‌کننده درباره‌ی اینکه چرا آثار دفاع مقدس فاخر مانند سال‌های گذشته ساخته نمی‌شوند و یا ساختشان مانند «دولت مخفی» متوقف شده است، بیان کرد: شاید به خاطر مسائلی از جمله کمبود بودجه این اتفاقات رخ می‌دهد و البته متاسفانه کار کردن در حوزه‌ی دفاع مقدس سخت است.

توکلی عدل در ادامه‌ی صحبت‌های خود درباره اینکه یک فیلم تلویزیونی با توجه به مدت زمان کوتاهی که دارد چقدر می‌تواند همه‌ی آنچه را که باید درباره‌ی دفاع مقدس منتقل کند؟ گفت: ما تا آنجا که بتوانیم سعی می‌کنیم پیام‌ها را منتقل کنیم اما قطعا نمی‌توان همه چیز را در یک تله فیلم انتقال داد و ما فقط می‌توانیم یک گوشه از دفاع مقدس را به تصویر بکشیم.

به گزارش ایسنا، فیلم تلویزیونی «طوبی» در 90 دقیقه تولید می‌شود و ساخت آن 12 روز طول می‌کشد. اکنون در مرحله‌ی تست گریم قرارداد و بازیگرانی چون عبدالرضا اکبری، مینا نوروزی، نفیسه روشن، اسدالله یکتا، ساقی زینتی و... در «طوبی» ایفای نقش کرده‌اند. همچنین علی‌نیازی صدابردار و هوشنگ غفوری تصویربردار این فیلم تلویزیونی هستند.

[ ۱۳٩٢/٥/٢٧ ] [ ٥:٤٢ ‎ق.ظ ] [ حجت بقایی ]

http://amlashnews.com/1390/05/04/%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84%DB%8C-%DA%AF%DB%8C%D9%84%D8%A7/


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٢/٥/۱٩ ] [ ٥:۱۱ ‎ق.ظ ] [ حجت بقایی ]

اولین بار برای فیلم سینمایی بهار آمده بودند مدرسه ما تست بگیرند من هم رفتم رد شدم . و هم مدرسه ای ام قبول شد .

جالبه بدونید که سال سوم راهنمایی با ایشان هم کلاسی شدم .

[ ۱۳٩٢/٥/۱۱ ] [ ٦:۳٤ ‎ق.ظ ] [ حجت بقایی ]
[ ۱۳٩٢/٥/۱۱ ] [ ٥:۱٩ ‎ق.ظ ] [ حجت بقایی ]

http://www.ghatreh.com/news/nn5344189/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%87-%D8%B4%D9%88%D8%AF


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٢/٥/٥ ] [ ٦:٤٥ ‎ق.ظ ] [ حجت بقایی ]

 اولین کاری که سال 1387 در گیلان تولید کردم فیلم کوتاه : عاقبت مواد مخدر بود .

که با آقایان مهدی نایینی-صدیف رحیمی پور همکاری داشتم.که حمایت ایشان به من امیدواری داد که در اینجاهم با تمام ناملایمات و سختیها می توانم کار تولید را ادامه دهم ...

ستادمبارزه بامواد مخدر-معاونت اجتماعی ناجا-ارشادگیلان- ازتولید آن حمایت کردند و پوشش خبری آن در روزنامه ها و خبرگزاریها قابل توجه بود . . .

[ ۱۳٩٢/٥/۱ ] [ ٥:٥٦ ‎ق.ظ ] [ حجت بقایی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ما

حجت بقایی hojjate baghaei /// 09126438014 /// مستند گزارشی Documentary report - تیزر تبلیغاتی Commercial teaser - نماهنگ Clipart - Music video- فیلم کوتاه short film - ::: من اگر می توانم . اساتید و دوستان خوبی داشته و دارم . . . if i can . i have good teachers and friends . . . اسامی استادان و همراهان قدیمی در تولید را ذکر می کنم تا باجستجوی نام خود این وبنوشت را ببینند... اجازه دهید «در ساخت فیلمتان» مخاطب هم شریک باشد،همیشه یادتان باشد شمابرای مخاطب می سازید ...
صفحات دیگر
لینک های مفید
اقتصادی - ورزشی - پزشکی
معرفی توانمندیهای ایرانیان دررسانه های جهانی وظیفه هر ایرانی است که ادعا می کند ایرانی است ..........................................................................