حجت بقایی hojjat baghaei

گزارش - نماهنگ - مستند - فیلم - عکس

تماس با گروه تبلیغاتی گیان
نویسنده : حجت بقایی - ساعت ۱:۳۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٢/٢٦
 

گروه تبلیغاتی گیان

 

 

09126438014

 

تصویربرداری - عکاسی - فیلم - مستند - نماهنگ - تیزر -


 
 
نماهنگ یک جور زبان بین المللی دارد .
نویسنده : حجت بقایی - ساعت ٥:٥٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٢/٢٥
 

 من می گم : 

 i said :

  *  نماهنگ یک جور زبان بین المللی دارد *

Clipart has International Language

 نماهنگ را هرکس می بیند پیامش باید درک کند 

 اگر نشد یک جای کار می لنگد. 


 
 
دکتر بنی هاشمی در دهمین اجلاس رسانه ای آسیا
نویسنده : حجت بقایی - ساعت ٦:۳٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٢/٢٤
 

دهمین اجلاس رسانه ای آسیا با سازماندهی موسسه توسعه رسانه ای آسیا و اقیانوسیه(AIBD)و سرمایه گذاری وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات اندونزی از 5 تا 10 خرداد در مانادو یکی از جزایر اندونزی برگزار شد.

در این اجلاس که با پیام دبیر کل سازمان ملل کار خود را آغاز کرد بیش از 30 کشور آسیایی و غیر آسیایی با عالی رتبه ترین متفکران و برنامه ریزان رسانه ای خود در آن حضور داشتند.دکتر سید محسن بنی هاشمی رییس دانشکده ارتباطات دانشگاه صدا و سیما ،با هماهنگی مرکز آموزش سازمان ،برای سخنرانی و ارائه مقاله خود در این اجلاس شرکت کردند.در دو روز اول این نشست کارگاهها و جلاسات مشورتی برگزار شد و شرکت کنندگان در خصوص موضوعات مختلف رسانه ای به خصوص مسایل آینده رسانه ها در جهان بحث و گفتگو کردند.سه موضوع محور اصلی این نشست های آغازین اجلاس بود؛ اخلاق رسانه ای در عصر رسانه های اجتماعی،چالش های پیش روی رادیو در عصر دیجیتالی و مدیریت رسانه ای در جهان حاضر.بر اساس ضرورت نماینده سازمان در نشست اخلاق رسانه ای شرکت کرد.این نشست یک روزه که  بسیار مفید و ارزنده بود با مدیریت پرفسور ونکات لایر از دانشگاه اولستر در ایرلند شمالی اجرا شد.بخش اصلی سخنرانی،کارگاه و مباحثات این نشست بر موضوع اخلاق خبر رسانی و مدیریت رسانه تمرکز داشت. دکتر بنی هاشمی در نوبت خود در خصوص موضوع اخلاق رسانه ای با تکیه بر اینکه نظام فرهنگی ایران مبتنی بر خاستگاه اخلاقی است و متخصصان و اندیشمندان ایرانی حرفهای زیادی برای برون رفت رسانه ها از بحران اخلاقی رسانه ای و حرفه ای کنونی دارند ، بر اهمیت توجه میان فرهنگی به موضوع اخلاق در رسانه ها تاکید کرد و توجه حضار را به اجتناب از تکرار تجربه های نادرست رسانه ای برخی کشورها جلب کرد و گفت: آنچه برخی دولتها هر روز به عنوان قانون به سبک زندگی مردم وارد می کنند الزاما اخلاقی نیست و می تواند ضد اخلاقی هم باشد.قانون توان بالقوه همسویی با اخلاق را دارد اما این امر زمانی محقق می شود که قانون گذار خود را ملزم به نگاه اخلاقی کند.وی درباره اینکه کدام نگاه اخلاقی می تواند آغاز خوبی برای سخن مشترک رسانه ای در جهان باشد گفت در جهان پر تنوع حاضر بهترین نگاه اخلاق رسانه ای توجه به انسان و بزرگی انسان است.رسانه ها باید انسان را بزرگ بشمارند و آنچه از آغاز خلقت بر انسان روا بوده را احترام کنند و از هر آنچه کرامت و حرمت انسانی را لکه دار می کند بپرهیزند.دکتر بنی هاشمی با ارائه الگویی ازرسانه ملی  کشورمان گفت در ایران برای ما مهم است که به گروههای بی گناه به ویژه کودکان آسیب رسانه ای وارد نشود و ما سالهاست با این شیوه برنامه های خبری و غیر خبری خود را ساماندهی می کنیم.وی تاکید کرد: اهمیت توجه فرد فرد دست اندرکاران رسانه به پیشگیری از انتقال غیر اخلاقی اطلاعات وشیوه زندگی در توجه گسترده رسانه ایران درآموزش متجلی شده است و نمود آن داشتن یک دانشگاه بزرگ رسانه با تخصص های مختلف برای تربیت نسلهای نو و یک مرکز آموزش رسانه ای مستقل برای به روز ساختن تمامی کارکنان و متخصصان رسانه ایران است.


 
 
دعوت به ساخت فیلم با موضوع بتن ناتراوا
نویسنده : حجت بقایی - ساعت ٦:۱۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٢/۱٩
 

http://www.gilannews.ir/2932.html


 
 
خانه مهر1392
نویسنده : حجت بقایی - ساعت ۱۱:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٢/۱٧
 

http://guilan.irib.ir/-/%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%85-3


 
 
تبریک به خانم میترایزدچی-گردشگرسلام
نویسنده : حجت بقایی - ساعت ٥:۱۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٢/۱٢
 

باخبر شدم که سرکار خانم میترایزدچی به عنوان صاحب امتیاز و مدیرمسئول ماهنامه سلام گردشگر مشغول فعالیت هستند .

برای ایشان در این سمت جدید آرزوی موفقیت و پیروزی دارم . . .

من با سرکار خانم میترایزدچی بین سالهای 1379 الی 1382 در تهیه چند مستند گزارش علمی برای شبکه دو و چهارسیما و همچنین تهیه چند گزارش خبری برای برونمرزی سابقه همکاری داریم .


 
 
مرا به خاطر سوابقم مورد موآخذه قرار دادند .
نویسنده : حجت بقایی - ساعت ٥:۱۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٢/۸
 

به نام او که برترین هنرمند جهان است و بس

 با برخوردهایی که در صداوسیمای مرکز گیلان با من شده و می شود . فعلا هیچ انگیزه ای برای فعالیت تولیدی ندارم .

تمام تمرکزم برروی برندینگ است و فعالیت تبلیغاتی و لاغیر . . .

در مرکزگیلان مرا به خاطر سوابقم((وفعالیتهایم در حوزه رسانه ای ام))مورد موآخذه قراردادند ...

سوابقی که برایش عمرم را گذاشتم.تجربیاتی که برای هرکدام خون دلها خوردم.

این وبلاگ را به دومنظور می نویسم یکی جهت اطلاع آن دسته از عزیزانی که گمان می کنند من هم مانند آنها به اسم بابا و مامان و دایی و عمو و شوهرخواهر و برادرزن و . . . به اینجا رسیده ام . . . دومی هم برای همراهانم در برندینگ و تبلیغات . . .


 
 
غزه 2010 فیلمی از فیلمساز گیلانی
نویسنده : حجت بقایی - ساعت ٤:٠۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٢/٦
 

http://www.shomalnews.com/view/29527/%20%D8%BA%D8%B2%D9%87%202010%20%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85%DB%8C%20%D8%A7%D8%B2%20%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%B2%20%DA%AF%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86%DB%8C/